| BlackScorpion2001 a întrebat:

Am revenit cu o noua intrebare.
Am un telefon Samsung gt-e2200 si dupa ce l-am dusa decodat nu mai se aprinde. La inceput mergea perfect fara nicio problema dar acuma nu se aprinde deloc.
Am lasat telefonul la incarcat 4 ore si nimic.
Am verificat daca bateria da curent si da.
Habar nu am ce are.
Vă rog sa ma ajutati, are o valoare sentimentala foarte puternica!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Păi te duci inapoi la cine ţi l-a decodat şi îi explici problema, tu nu l'ai aprins când l'ai luat?

| BlackScorpion2001 explică (pentru Evolution):

Pai asta e problema : nu l-am dus eu la reparat, mi l-a dus un vecin (e de incredere) si de cand mi l-a luat de acolo nu a mai pornit
Nu stau in oras ca sa pot sa ma duc inapoi si momentan nu am drum acolo.
Daca ai vreun sfat pentru mine sunt numai ochi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Evolution a răspuns (pentru BlackScorpion2001):

Nu prea ai ce face înafară să îl duci înapoi raised eyebrows