| Csfcsf a întrebat:

Acum o ora am intrat cu telefonul meu (un s4) la dus si l-am mai stropit si asa, marog. Chestia e ca atunci mergea perfect. Apoi l-am bagat la incarcat si nu se mai incarca deloc, statea blocat pe 2%. L-am pornit si facea tot felul de lucrusi ciudat: se aprindea sigur, intra pe niste aplicatii si acum l-am stins si am scos si bateria din el si l-am lasat asa dezmembrat. Puteti sa ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nici la duș nu te desparți de telefon?

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

S.ar putea sa aiba apa in el. Pune.l in orez ca poate elimina apa din interiorul sau