| Marginean_Bogdan_1992 a întrebat:

am si du o probme a cu iphon-ul mi.am dat restart din fabrica si eu mi.am uitat parola de la icloud-ul vechi si cand am vrut sa-mi fac un cont nou imi zice ca am atins numarul maxim de conturi pe acest dispozitiv, si mi.am facut de pe pc unul nou si cand vreau sa m autentific imi zice ca am atins numarul l maxim de conturi gratuite

2 răspunsuri:
| nuestenimic a răspuns:

Buna in legatura cu ceea ce spui cand trebuia sa te loghezi cu contul icloud trebuia sa fi aceleasi care la-i avut ca cu alt cont nou nu merge si nu mai ai ce face decat sa-l duci la un service autorizat dar nu se mai merita fiindca costa foarte mult care stiu sa repare asa ceva ca nu prea gasesti sa se ocupe sau sa ie-i alta placa de baza Sper ca ti-am fost de ajutor

| Marginean_Bogdan_1992 explică (pentru nuestenimic):

Multumesc