| MariusQwassi a întrebat:

Bună seara! Am o întrebare în legatura cu telefonul meu(Apple Iphone 4S). Cand vreau să mă autentific la contul Icloud, îmi zice așa:"Autentificare imposibila/Pe acest Iphone a fost activat numarul maxim de conturi gratuite.". Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Singura posibilitate este iti activezi contul pe alt device Apple care nu a activat 3 conturi. (numar maxim de activari) Sfat: cauta o persoana cu device de la Apple, si spune-i ca platesti pentru activarea unui cont de iCloud. Alta posibilitate nu exista.