| FanOfPostMalone a întrebat:

Am un iphone6S de cateva luni, iar sora mea mai mica s-a jucat pe telefonul meu si mi-a sters contul de icloud din telefon si mi-am uitat si parola si mi-am facut 2 conturi doar ca mi-am uitat parola si nu o mai pot reseta. Acum nu mai am cont de icloud si am facut pe laptop pe site-ul Apple dar zice ca a atins limita de conturi. Si acum am apelat la niste prieteni dar nu vor sa ma ajute si nici nu mai am alt dispozitiv care sa aiba ios ca sa imi fac cont. Acum nu stiu ce sa mai fac si am nevoie urgenta de icloud pentru email.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Si eu mi-am uitat parola de cateva ori dar mi-am resetat-o si am rezolvat in 20 de secunde.
De ce sa creezi un cont nou?

| lilianaadelina a răspuns:

Nu prea ai ce face decat sa il duci in service

| FanOfPostMalone explică (pentru lilianaadelina):

Nu are nici o problema deci nu are de ce sa l duc in service