| Eduard_Ene_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare...Cat costa update de android de la 2.3.4 la 4.1.2 Jelly Bean? Am Samsung Galaxy S2

Răspuns Câştigător
| Marian2136 a răspuns:

NIMIC il faci singur acasa cu Samsung kies si ai 100% garantie ca nu se intampla nimic.Sau daca nu ai curaj sa l faci acasa du-te la un service specializat costa 50 lei.*funda?

7 răspunsuri:
| Eduard_Ene_1999 explică (pentru Marian2136):

Mersi mult

| Eduard_Ene_1999 explică:

Pai si cum fac cu Samsung kies? ma poti ajuta te rog?

| Eduard_Ene_1999 explică:

Pai si cum fac cu Samsung kies ma poti ajuta plss?

| Eduard_Ene_1999 explică:

De ce nu se conecteaza cablul scrie connecting si se incarca dar nu se conecteaza :funda,,?

| Marian2136 a răspuns:

Setari-cauta USB DEBUGGING(sau ceva in genu*)

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru Marian2136):

Heeeei :]
Io am facut update de la 2.3.6 la 4.1.2 tot pe Galaxy S2 doar prin Wi-Fiwinking
A mers totu' foarte bine
Doar ca ai de asteptat cam 20-30 de minute, eu am fost cu prietenii in mall in timpu' ala si a trecut repede, te sfatuiesc sa faci la fel.