| ClaudiuAlin4 a întrebat:

Daca nu am camera frontala la telefon pot sa ma vad cu o persoana prin videochat? Tin sa mentionez ca telefonul este cu android. Raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| Ciobotaru_Diana_1994 a răspuns:

Nu.din pacate nu te poti vedea daca nu ai camera frontala happy

2 răspunsuri:
| xVladd99 a răspuns:

Nu merge

| DjIulyanB a răspuns:

Nu, nu iti va merge sa te vezi cu persoana respectiva. Toate aplicatiile care iti ofera posibilitatea de a comunica cu cineva prin intermediul audio-video, au nevoie de camera 3G, adica cea frontala si doar atat, prin cea din spate nu merge.