| mafyotwl a întrebat:

Samsung S8500 Wave Bada are android? Multumesc

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! NU, imi pare rau, dar nu are Android ..Sistemul de operare este 'Bada' - De acolo si numele! Dar stai linistit, chiar daca Sistemul de operare nu o fi cine stie ce, tu ai un telefon super bun!
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| MonicaOtaku69 a răspuns:

Buna! Nu are sitem de operare android :D Poti citi mai multe aici :) http://www.emobil.ro/......_bada.html

| horia2012 a răspuns:

Nu are android. Are sistem de operare BADA. Dar e foarte bun ca telefon.

| my23ro a răspuns:

Din numele telefonului reiese ca sistemul de operare este BADA.
DARR!, nu fa greseala de a cumpara un telefon cu Bada. Am eu unul deja si acum regret ca pentru 100 de lei in minus la pret am ales un sistem de operare care nu are nici o legatura cu Android-ul.( cu toate ca vanzatoare -pentru ca asta era fetita aceea de la Cosmote-)m-a asigurat ca sistemele sunt compatibile si ca toate aplicatiile de Android merg si la Bada. Ceea ce este o mare minciunalaughing)

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Are Bada OS :]]

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon NU are Android!

El are sistem de operare Bada OS, upgradable to v2.0 - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_s8500_wave-3146.php

Toate cele bune.