| Eduard_Stefan_1997 a întrebat:

am si eu o mica problema, astazi am fost la Vodafone sa schimb tipul de abonament am abonament familia si vreau sa il schimb ca sa imi pot lua un telefon, as vrea sa fac un abonament de 13 euro, am vorbit cu un operator si a zis ca o sa fiu contactat in 3 zile lucratoare, crede.ti ca se poate sa nu ma contacteze si sa dureze mai mult acesta schimbare de abonament din familia in abonament de 13 euro? VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA PRIMULUI RASPUNS!

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Asteapta pana te suna cei de la Vodafone.
Daca nu te suna nimeni, du-te in alt centru al lor si spune-le sa iti faca pe loc, pentru ca cei care te suna au 'obligatia' de a-ti baga oferte sa te prosteasca. Asa daca esti tu in magazin si faci abonamentul pe loc, ii spui de la A la Z ce si cum vrei si esti sigur pe ceea ce semnezi.