| JusticeForCraiova a întrebat:

Am si eu o mare problema sad. :
Deci sa incep
Azi eu cu tatal meu am facut un abonament Vodafone familia 11 euro mi-am luat un telefon Lg Optimus l5 2 si Nokia asa si problema e ca atunci cand incerc sa sun pe cineva imi da robotelu si imi spune ca nu pot folosi acel numar de telefon si ca trebuie sa contactez la *222 relatii cu clientii am sunat de pe alt numar de telefon si degeaba... daca puteti sa ma ajutati cu aceasta problema as fi tare bucusor big grin...

1 răspuns:
| teaxy22 a răspuns:

Pai suna la *222 si vorbesti cu un operator despre problema ta!