| ♥Anto* a întrebat:

Vreau sa-mi schimb tipul de abonament pe care-l am la vodafone. cam cat o sa ma coste penalizarea? Va rog, ajutor, si raspuns serios!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Pai depinde si ce scrie in contract, pe cati ani ai facut abonamentul, ce telefon performant ai cumparat la oferta si lista poate continua, dar daca nu ai luat telefon si ai abonament doar pe un an, incearca sa vorbesti cu ei si vezi ce optiuni ar fi, cred ca prima ar fi sa platesti abonamentul pe tot anul sau depinde ce legi interioare au cei de la Vodafone, o zi frumoasalove struck