| ionutzblackknife a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul de la Orange pe telefon. Nu stiu ce are dar nu imi mai merge. Cand intru pe o pagina de internet imi da eroare de conexiune. Am mai avut aceasta problema acum 3/4 luni dar si-a revenit de la sine. Vreau sa mentionez ca : am destui MB (aprox 120), am setarile pentru internet, am fost cu cartela la cei de la Orange si au zis ca e in regula cartela si e de vina telefonul, am fost cu telefonul de unde l-am cumparat au zis ca softul e in regula problema e de la Orange, am incercat sa ma conectez si pe GSM, 3G, DUAL MODE si nimic.
Deci are cineva vreo solutie? Multumesc anticipat!
P.S.: Am pus cartela pe alt telefon si merge. sad

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Salut, verifica la setari conexiune, punctul de acces sa fie Orange internet. Daca e asa, verifica alta cartela in telefon, setarile facute corect. Daca merge, probabil a cazut netul de la Orange in zona ta, temporar.