| LetsRock a întrebat:

Problema mea se refera la un LG E-510 sau Optimus Hub...deci am reusit cumva din prostie sa ma conectez la internet prin USB iar apoi am uitat cum.si ma tot chinui de vreo 3-4 zile. Daca folosesc Wi-Fi gasesc numai retele cu parola in afara de Ambra Net la care nu m-am putut conecta decat 30 de min. pe ceas! (asa scria la hotspot...nu stiu ce.) si nu pot sa intru pe internet prin telefon

Am uitat sa mentionez ca am activat totusi si optiunea,, Testeaza Internetul Gratuit 1 Saptamana`` -am activat-o si tot nu merge

Un prieten Mi-a spus sa fac configurarile cu setarile de la Orange. Ei bine am intrat pe site sa fac Configuratiile dar surpriza...Nu este telefonul meu in lista! (LG E-510/Optimus Hub)

Asa ca apelez la ajutorul vostru daca aveti binevointa sa ma ajutati dau funda.(daca ar fi o recompensa mai mare as acorda-o) Va rog frumos Internet pe LG meu!

1 răspuns:
| yosvlad a răspuns:

Daca folosesti ca sistem de operare android, ai aici niste informatii http://www.androider.ro/......smote-2110