| ToxicSmile a întrebat:

am si eu un telefon cu toochscreen si de la o vreme mi se stinge singur.Nu stiu de ce.Cand intru in meniu sa ascult muzica peste cateva minute se stinge singur si se aude tasta de pe care il sting.Va rog frumos sa ma ajutati.

FUNDA SI VOT PRIMULUI RASPUNS [CORRECT]

Multumesc`;*!

4 răspunsuri:
| IIxGriimZz a răspuns:

Se pare ca telefonul nu face undeva contact bine cu bateria sau poate l-ai scapat jos si atuncea i-o fi sarit ceva din el [ pentru ca telefoanele astea cu TOUCHSCREEN sunt foarte sensibile la shocuri mai putin iPhone-ul 5 ]
Deci o solutia ar fi:
1) Sa il duci la un reparator
2) Poate s-a stricat sau are o eroare deci trebuia sters totul din el
3) S-au poate are un cand puneai pe el muzica sau imagini ca si eu am avut un LG GT405 si aveam in el 1 virus de PC si mi-s-a dus de tot telefonul acum am un iPhone 5
4) S-o fi stricat de tot si nu mai ai ce face cu el
Una din astea 4 trebuia sa fie ca alt ceva nu stiu ce ar putea fi

[ Sper ca te-am ajutat ]winking

| Decebalul a răspuns:

E posedat happy

| Kesha1428 a răspuns:

Buna scumpa mea.Si eu am AVUT aceeasi problema.
O idee mult mai buna decat cea pe care ti-o voi da imediat e sa-ll duci la reparat. Avand in vedere cat de des stricam noi telefoane, ar trebui sa dai zeci de milioane numai pe reparat, O solutie ar fi sa te uiti la baterie.Ea e singura vinovata! Daca te uiti atent aceasta se,, balangane". Intr-un spatiu de pe langa baterie(de preferabil in partea de sus) pune o bucatica de nartie igienica, incat ca bateria sa stea fix.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Te pup si bafta cu telefonul! Fundă? puppy dog eyes

| 0rlando a răspuns (pentru Decebalul):

Probabil VooDoo