| andreeadragutza22 a întrebat:

Am o Problema mi-am instalat windowsu Si tot asa imi face muzica.Cand intru pe youtube, trilulilu si ascult muzica nu videoclip mi se aude intrerupt rau de totsad Nu stiu ce are si doar mi-am reinstalat win... ajutati-ma va rog frumossad Din suflet ce ar putea fi? Am antivirus nu e in halu asta de rau ajutati-ma multumesc frumos, Funda +vot :X

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

Cauta un driver mai nou pentru placa de sunet!

1 răspuns:
| YourDwarf a răspuns:

Uita-te la cablul de la boxe s-ar putea ca de la el cumpara altu si schimba-l