| Matianu_Stefan_1996 a întrebat:

Am ul Allview p6 life de aproximativ 3 saptamani si mi se tot activeaza wi-fi si conexiunea de date aiurea! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Sa il duci la garantie, daca mai are garantia, sau la un service, s-ar putea sa fi dereglat softul.

4 răspunsuri:
| Matianu_Stefan_1996 explică (pentru LaLaura):

Telefonul functioneaza perfect dar mi se activeaza cam la 2-3 ore... Am comandat telefonul de pe altex... dar din alt oras. In fine. Multumesc pentru raspunshappy

| LaLaura a răspuns (pentru Matianu_Stefan_1996):

Poti sa suni la altex, vine curierul si iti ia telefonul, la fel il si aduce.
Eu cred ca are o probleme de soft.
Ai grija la conexiune de date, unele aplicatii mananca mult net.

| Matianu_Stefan_1996 explică (pentru LaLaura):

In fine am aflat problema... era de la o acutalizare de la bitdefender! ORicum mersi de raspunshappy

| LaLaura a răspuns (pentru Matianu_Stefan_1996):

Ma bucur ca ai rezolvat problema, o zi buna