| fatacaciocolata a întrebat:

imi poate spune si mie cineva de ce cand dau pe conexiunea de date mobila nu mi se activeaza? va rog

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce telefon ai? A mers pana acum? La wi-fi te poti conecta? Ia incearca sa activezi din setarile telefonului, nu din iconita.

| Eduarrdinno a răspuns:

Sunt doua motive:
1) Nu mai ai trafic de date si e logic sa nu se mai conecteze
2) Ai sters din greseala sau ai modificat ceva la setarile pentru conexiunea la internet

Cum rezolvi aceasta problema!
Du-te la operatorul tau de telefonie si iti va da alte setari. Bafta?

Funda?