| Cosmyn671 a întrebat:

Am un Allwiew A5duo si am o problema cu Google play.Cand vreau sa imi creez un cont imi spune ca numele este indisponibil.Am incercat cred ca 100 de nume si imi zice la fel.Mi-am facut un cont gmail de pe PC si a mers.cand vreau sa imi bag contul in google play zice ca nu se poate stabili o conexiune la server.Care se pricepe ii dau funda!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In general face asta cand nu ai activat datele mobile, sau conecteaza-te la un wi fi.

| Cosmyn671 explică (pentru CM7YRE):

Sunt conectat la wi-fi si tot nu merge.Cum pot activa datele mobile?

| Cosmyn671 explică (pentru CM7YRE):

Am incercat si nu merge.Problema e ca, cand incerc sa imi bag contul de gmail zice ca nu se poate stabili o conexiune la server.