| Marina_Robert_Voicu_1987 a întrebat:

Am un Iphone 4s. Ce ziceti, sa il vand si sa imi iau un Iphone5/5s si daca il vand, cu cat?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vinde-l si ia orice altceva in afara de iPhone!

| Ravenborn a răspuns:

Dacă îl vinzi, vinde-l cu un preț mai mic decât în magazine, așa ai mai multe șanse să-l cumpere cineva repede. Și ia-ți un Samsung idk

| OnuOnulică a răspuns:

Da, acuma ca se apropie Black Friday ar fi bine sa iti iei un telefon nou, mai ales unul la reducere.
Vinde-l cu 5-6 milioane si mai pune vreo 5 tu si iti iei un telefon bun happy