| Anonymus223 a întrebat:

Am un iphone 5 si nu se mai incarca... cred ca este mufa arsa... mi-a intrat odata sampanie la el. cat m-ar costa sa il repar si cat timp ar dura procesul de reparatie! dau funda pls pls

2 răspunsuri:
| Andreeeea17 a răspuns:

Nu stiu cat te ar costa pentru un iphone 5.Eu am avut un telefon Alcathel si tot asa avea mufa arsa si nu îmi mai incarca.L-am dus la reparat si imi cerea 600 lei.Gandestete ca mie îmi lua 600 lei pentru un Alcathel.Da'pai tie pentru un iphone 5!

| Anonymus223 explică (pentru Andreeeea17):

Inteleg