| denisgal a întrebat:

Am un iphone 5. Telefonul se bloca asa ca am intrat la Configurari >= General >= Resetare, si i-am dat Resetati toate configurarile. Din acel moment, pe displayul telefonului mi-a aparut logoul Apple si nu a mai disparut. Sta asa de o zi si nu se intampla nimic. Ma poate ajuta cineva, va rog?

Răspuns Câştigător
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Poate problema e de la soft sau de la placa de baza.Mai bine sa il duci intr-un service autorizat.Constatarea ar trebui sa fie gratis adica iti spune ce problema are si tu decizi daca vrei sa il repare sau nu

2 răspunsuri:
| AndreiTudor2000 a răspuns:

Ai incercat butonul on/off?

| denisgal explică (pentru AndreiTudor2000):

Da, si nu se stinge decat daca apas pe butonul on/off apoi butonul principal.