| AdrianLvs a întrebat:

Am un Iphone 7 plus, care este dezactivat.Am incercat sa il pun pe DFU mode si sa il conectez la Itunes, ii dau instalare, dar pe la jumatate telefonul iese din recovery mode(re restarteaza). Aveti idee cum pot sa il rezolv?

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca ai factura/ bon cum l-ai cumparat mergi la o reprezentanta Apple si rezolva baietii.

| hacktek a răspuns:

L-ai pus corect în DFU? Încearcă şi cu utilitarul din link-ul de mai jos, nu cu iTunes:
__... http://3u.com/...__