| AnonimuLuPESTE a întrebat:

Am un Nokia 500.
Am fost la un prieten zilele astea si am vrut sa ii pun pe PC lui niste poze luate de pe telefon. Dupa ce am scos cablul de date din PC nu imi mai merg fisierele de pe card si din memoria telefonului!
Cand intru in >- (Card) si apoi de exemplu Playlist imi spune ca nu suporta. De fapt inainte scria doar Playlist dar acum scrie Playlist.exe!
Va rog eu care stie?

1 răspuns:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut telefonul e un simbian si e normal sa aiba aceste erori la card cel mai bine dai o resetare completa si la tel si la card. bafta