| Adyiasi96 a întrebat:

Am un telefon Nokia 5228. Pana acum puteam sa ascult muzica la el fara probleme dar acum nu mai pot. Cand intru in >Gallery-Songs nu pot porni nici o melodie si scrie "File is corrupted. Operation cancelled." Dar cand intru in >>Applications-Office-Memory Card/Phone pot porni melodiile.Cand scot cardul pot porni melodiile din memoria telefonului dar cand il bag la loc nu merg nici alea.(La poze si la video ma pot uita.) Imi poate spune cineva cum pot rezolva aceasta problema? Multumesc.

1 răspuns:
| XxRemoXx a răspuns:

Incearca sa stergi muzica si sa o iei din nou... poate merge