| Spoorky a întrebat:

SAlut TPU, am un Nokia asha 302 si de cateva saptamani cand intru in BROWSERUL Nokia am Nokia Xpress cand vreau sa caut ceva imi aparea erroarea asta "imposibil de incarcat aceasta pagina acum.verifica semnalul telefonului" si am incercat si la wi-fi cu semnal maxim si la telefon am semnal maxim si nu inteleg, as fi folosit opera mini dar nu pot accesa youtube de pe el cine ma ajuta dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| inamiculpublic a răspuns:

Pai si eu am patit asta si ar srebui sa de duci de unde l-ai cumparat si sa le spui sa te ajute asa am facut si eu si acum imi merge