| Victor705570 a întrebat:

Am un nokia n70. nu stiu daaca este music edition dar cred ca este. am incercat sa ma conectez pe net cu opera mini si nu mergea, nici cu browserul telefonului, si am observat ca acel "stalp" de la semnal clipea, am stans telefonul iar cand am vrut sal repornesc nu mergea. am scos bareria si apoi a pornit. mentionez ca netul mergea in opera mini. dar vreau sa stiu de ce clipea ala de la semnal.

2 răspunsuri:
| victorbold a răspuns:

Dar ai facut setarile GPRS la el?

| Victor705570 explică (pentru victorbold):

Am precizat ca netul mergea. dar dc clipea stalpul ala de la semnal