| sava_4159 a întrebat:

Am o problema cu un nokia 6300 slide:mi-am activat o optiune internet si pot accesa internetul doar de pe browserul telefonului(nu merge de pe opera mini) ce sa fac?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mariusbymedia a răspuns:

Tu ai acum activat internetul nu si serviciul de date adica la operatorul tu cosmote Orange, etc tu poti acesa doar paginile nu si videoclipurile pe yutube si opera foloseste serviciul de date si cumarveni nu ai net pe acel tel suna la operatorul tau si spune-i ca vrei sa activezi si serviciul de date si daca sta activat nu iti ia nimic dar normal ca daca intri pe net o sa fi taxat si fi sigur ca daca ai activat vreo optiune cu 5 mb pe luna ai 5 mb doar de vizionat pagini nu si clipuri video si sa poti intra pe opera mini fundita:d plz