| Anon1m009 a întrebat:

Am un prieten care are un Samsung Galaxy S4 si de curand a descarcat o aplicatie care ii arata ce piese are in el ..etc. Problema este ca la informatiile despre procesor scrie ca este quad core dar din acestea, doar 1 merge si nici acela la putere maxima. Se poate face ceva sa porneasca? Sau telefonul trebuie schimbat?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu are nimic telefonul. Este gandit sa foloseasca cat are nevoie ca sa nu consume aiurea bateria. Cand o sa fie nevoie de mai mult o sa le foloseasca si pe celelalte.