| Anaconda123 a întrebat:

am o problemă am descarcat o aplicație de editor tag de pe magazin playe pentru editarea informațiilor unei piese și când vreau să pun un emoticoan de exemplu o inimă din seria de emoticoane a tastaturii îmi arată semnul întrebării când pornesc melodia în loc de inimioară, menționez că telefonul este Samsung galaxy, cine ma ajuta îi

1 răspuns:
| SergiuSrg a răspuns:

Nu este nevoie sa intalezi o aplicație pentru a edita numele unei melodii, iar atunci cand editezi numele unei melodii nu pune emoji, deoarece nu le recunoaste, iar astfel iti apar acele semne ale întrebării.