| Vlad_Marian_1998 a întrebat:

am un s4 si din greseala l-am scapat in apa si l-am scos si touch ul imi merge da am se vad niste dungi trebe sa imi schimb ecranul si imi tot arata ca se incarca si nu i in priza dc? Si inca o intrebare dca un iphone i blocat in meniu de la icloud se mai poate repeara?

4 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Pune-l in orez vreo noapte si apoi du-l la un specialist!

| Diaconescu_Erica_1994 a răspuns:

Pune-l in orez

| Vlad_Marian_1998 explică (pentru Diaconescu_Erica_1994):

L-am pus si nu s-a intamplat nimic da bine asata s-a intamplat acuma 2 saptamani si atunci l-am pus in orez

| mont a răspuns:

Greu de estimat cat costa, trebuie dus la un service si doar ei stiu ce e de facut dupa ce il demonteaza si verifica ce e defect in el. Cu privire la iphone blocat in iCloud nu se poate face nimic.