| NuMaiFuma a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti cat se poate de serios.Stiu ca este o intrebare prosteasca. As vrea sa-mi cumpar un iphone 5s blocat icloud. Merge cumva sa-mi fac eu un cont de icloud? SA-l pot activa?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

blocat icloud inseamna ca nu il vei mai putea folosi niciodata si cel mai probabil e un telefon furat

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Blocat icloud=ciordit=telefon bun de admirat, ca nu poti sa faci nimic nimic cu el si nici nu se poate debloca sau altceva.

| AdrenalinTm a răspuns:

Eventual daca il iei pentru piese

| 4BubaNeagra a răspuns:

Cel mai simplu si corect raspuns: Nu va merge orice ai face...