| Popa_Vasyle_1996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini si are instalat holo launcher.Pot sa il dezinstalez si sa am launcher.ul initial?

4 răspunsuri:
| Morfilio a răspuns:

Da, te duci in setari la aplicatii si dezinstalezi launcher-ul, apoi va reveni automat la cel initial

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Si eu am telefon ca al tau si stiu toate smecheriile intra in meniu apasa pe butonul din stanga si dupa apasa edit cauta aplicatia si apasa pe >> -

| Popa_Vasyle_1996 explică (pentru AlexDynamo1996):

Imi apare doar "edit tabs" "hide apps "launcher setting" "setari de sistem"....ma gandesc ca Holo Launcher sa nu fie instalat odata cu softul CyanogenMod...k nu pot dezinstala launcheru'

| Popa_Vasyle_1996 explică (pentru Morfilio):

La setari la aplicatii imi apare doar opriti fortat....nu il pot dezinstala sad