| catalinbryan a întrebat:

am un samsung galaxy fit si am instalat o tema din greseala si nu stiu de unde pot sa o dezinstalez nu o gasesc. daca ma poate ajuta cineva

5 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

"menu" > "themes" > "delete" happy

| catalinbryan explică (pentru MoneyMoney):

Nu este nici ce meai spus tu nu gasesti in meniu themes

| MihaiG97 a răspuns:

Daca ai widget-ul Program Monitor pe ecran deschidel, si ai sus undeva unde scrie package si vezi ca acolo iti apare tot ce ai instalat si da uninstall temei respective, daca iti apare acolo! Sper ca te-am ajutat!

| Popa_Andrei_1992 a răspuns:

Intri in setari apoi la personalizare/telefon, acolo vei gasi teme sau ceva de genul si dai pe alta

| catalinbryan explică (pentru Popa_Andrei_1992):

Nu exista asa ceva la setari nu apare personalizare cred ca te referi la alt telefon