| Steaua_Andrei_2000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 Mini LaFleur cu andrioid 4.2.2 JellyBen, iar cand dau sa mi se actualizeze androidul la actualizari zice ca am cea mai noua versiune, iar varului meu cu telefon la fel doar ca e alb i s-a facut android 4.4.2 kitkat.Imi puteti spune si mie cum sa il fac?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat în ce reţea sunteţi...
În general, update-urile apar în funcţie şi de operatorul de telefonie mobilă.

Eventual, dacă aveţi acelaşi operator de telefonie, atunci să încerci să faci update prin Kies :
http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/FOTA/

Toate cele bune.