| Matt12 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 Mini, si as dori si eu sa stiu daca a aparut in Romania update-ul pentru 4.4.2, doarece la sectiunea "Actualizare software" si la Kies, ultimul update e 4.2.2. Daca a aparut, as dori sa stiu, cum l-as putea face?

1 răspuns:
| Dascaliuc_Ionel_1999 a răspuns:

Daca vrei sa îi dai update trebuie sa intri la setari, despre telefon si vezi acolo actualizare sistem (doar prin Wi-Fi) si vezi daca iti merge inseamna ca o aparut daca nu îmi pare rau oricum incearca