| MihaiConstantin998 a întrebat:

Salut tpu.Am un Samsung galaxy s5 și acum o săptămână mi-a căzut și s-a cam ciobit în coltul din dreapta sus și acum de ex la poze când întorc telefonul intr-o parte nu mai se sucește poza, nici la jocuri nu mai merge și nu știu de ce, eu cred ca s-au stricat senzorii aia dîn el de la căzătură.Așa o fi sau e din telefon ceva? Am activat "rotire ecran" dar tot degeaba.Dau funda.Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| allahuakbar a răspuns:

Salut,cum ziceai tu, sunt stricati senzorii de rotire a ecranului, daca vrei mai multe informatii viziteaza un service GSM.