| ImperfectlyPerfect a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon Lg GS290 CookieFresh.Ce sa fac daca ma uit la poze si intorc telefonul poza nu se intoarce.Cum pot sa fac sa intoarca si poza?

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Pai acest telefon u are senzor. Daca ar avea senzor s-ar intoarce happy.

| MonsterGirl a răspuns:

Depinde de telefon...adica poti intra in setarile lui si sa setezi in asa fel incat mereu cand intorci telefonul sa se intoarca(sau nu) poza.Eu spre exemplu am un Lg KP 502 si n-am setari gen cum am zis mai sus dar mi se mai intampla sa nu mi se intoarca poza (sau atunci cand scriu un sms) si incep sa-l "scutur" laughing. Sora mea are un Huawei u8650 si ea umbla in setari daca vrea sa isi intoarca poza cand intoarce telefonulchatterbox whatever sper ca ai inteles la ce ma refer big grin Bafta!