| MoiraBurton a întrebat:

Hey! ^.^ E urgent! Pot face poze la ecran, așa cum se poate la iPhone la un telefon Samsung Galaxy Y? Adică să facă telefonul singur poză la ecran? Fundițăă big grin!

Răspuns Câştigător
| covrigeisarati a răspuns:

Da. cum? tot ca la iphone. la inceput o sa fie mai greu sa iti dai seama exact pe ce trebuie sa apesi, dar dupa e usor. deci apesi in acelasi timp pe blocare si pe butonul de jos, apoi dai drumul butonului de deblocare. sper ca te descurci. binepa.

1 răspuns:
| DennisDMR a răspuns:

DA! Poti!