| Teodor_Gabriel_1999 a întrebat:

am un Samsung j5 2017 si doresc sa schimb display-ul si am puțin spart si ecranul ma costa 400 de lei, dar dacă schimba display-ul schimba și ecranul cu totul?

1 răspuns:
| XYZ02 a răspuns:

Salut,din nefericire daca ai doar sticla sparta la ecran trebuie schimbat tot display-ul(sunt 3 straturi sticla, touch si inca ceva)
Parerea mea este ca nu merita j5 2017 cred ca il ai de cel putin 1 an, mai tine-l putin pana poti sa iti cumperi altul, decat sa dai 400Ron