| OneStory a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Plus si astazi mi-a scapat din mana si s-a spart ecranul, foarte putin deasupra difuzorului. Nu s-a ajuns la display, dar am auzit ca sticla, display-ul si touchscreen-ul sunt lipite si daca are una vreo problema, trebuie schimbate toate 3. As vrea sa stiu cam cat m-ar costa sa ii schimb ecranul sau daca se poate schimba doar ecranul..si apropo, telefonul inca este in garantie, daca asta ajuta la ceva. Multumesc!

1 răspuns:
| catalin123443211234 a răspuns:

P[ai nu stiu ce sa zic...eu am schimbat la un Nokia si display-u si tuch-u...ma costat 180 lei