| mihai5 a întrebat:

Am un telefon allwiew si am niste probleme cu el si vreau sa il trimit in garantie.telefonul e cumparat de la eMAG dar cei de la allwiew mi-au spus sa il trimit la ei. unde trebuie sa il trimit?

4 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Daca il trimiti la ei in Brasov tu suporti taxele de curier, daca il predai la Emag(asta daca esti din Bucuresti) nu te va costa nimic si sora mea a avut probleme cu un P4

| AlexElektro1987 a răspuns:

Il trimiți la Emag, pentru ca telefonul de la Emag l-ai cumparat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi duce/trimite telefonul la ORICE Service menţionat în Certificatul de Garanţie happy

Toate cele bune.

| onasis1961 a răspuns:

Mergi la magazinul de unde ai cumparat telefonul, ei au obligatia sa-l trimita.