| 1AlexS a întrebat:

Am un telefon Huawei g6600d.Ma puteti auta, nu stiu sa folosesc cablul de date.Il introduc in telefon si in pc,imi apare pe eran la tel stocare date,ii dau, apoi ce fac, la pc ce trebuie sa-i fac ca nu imi apare nimic.Ajutatima.PRIMITI FUNDA!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca-i dai stocare date ar trebui sa-l gasesti in my computer, ca si device. Daca nu-l gasesti incearca sa-i cauti un driver sau un program ca sa-l poti folosi ca transfer de date.