| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon VODAFONE SMART MINI.Cum imi bag melodii de pe calculator pe telefon fiindca nu imi apare dupa ce introduc cablul de date in telefon nu imi apare nimic...cum rezolv aceasta problema...cum setez stocare in masa?

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,introduci cablul de date in telefon si in pc si apoi se va auzi niste zgomote care arata ca pc-ul il citeste si iti va aparea jos in dreapta sa instalezi driverele de telefon si dai pe el si le instalezi si daca nu se aude sunetele acelea incearca in alta mufa usb la pc.
succes