| xEndlessLove a întrebat:

Am o problema cu cablul de date. Cand introduc cablul de date in telefon, imi apare Conectare, dar nu-mi apare nimic la PC si nici macar sunetul nu se mai aude cand introduc telefonul. Probabil imi veti spune sa ma uit la conexiune si sa dau stocare in masa, dar am deja aceasta optiune activata. Din ce cauza nu merge cablul? Si ce as putea face?

3 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Ai incercat să imprumuti un cablu de la altcineva să vezi dacă functionează? sau să folosesti acelasi cablu dar la alt telefon să vezi dacă e de la cablu sau de la pc sau telefon?

| xEndlessLove explică (pentru JomelaMaya):

Nu, nu am incercat, dar o sa incerc si asta sa vad de la ce este.

| JomelaMaya a răspuns (pentru xEndlessLove):

Bine happy