| Mariix a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Ace si nu se mai deschide. Aseara m-am jucat pe el si dupa l-am inchis. In dimineata asta am vrut sa il deschid. Am apasat pe butonul de deschidere si a fost totul APROAPE normal pentru ca normal ar fi fostt sa imi apara scrisul cu "SAMSUNG" si dupa sa se deschida.Dar nu da deschis. A luat-o de la capat.Adica a aparut "galaxya " aia si pe urma scrisul si tot asa de vreo o jumatate de ora. CE pot sa fac ca sa il deschid? !

2 răspunsuri:
| Ionutzu_6007 a răspuns:

Sal pui la incarcat.mi s-a intamplat de multe ori si e din cauza ca e descarcat

| Mariix explică (pentru Ionutzu_6007):

L-am bagat ...Si normal era sa-mi apara bateria cum se incarca si nu imi arata.