| Zoro_Nae_1905 a întrebat:

am un telefon Sony xperia neon v am bagat un nou soft pe el toate bune si frumos pana cand dau sa fac poze camera se vede rosi dc? Dau funda daca ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca nu sti sa bagi soft nu te mai baga!
Nu ai bagat softul corect sau softul este unofficial/beta si inca se lucreaza la el. Fii atent sa dai wipe inainte de bagare soft nou.

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

E din cauza softului şi are un bug, caută un soft mai stabil şi încearcă altă versiune happy

| darrio2007 a răspuns:

De acord cu ce ti-au raspuns ceilalti dar incearca si la setarile camerei foto.