| AdrianSM a întrebat:

Am uns Soxy Experia U ST25i, Si nu merge Wi-Fi, bleuthout pe el. Am incercat o gramada de lucruri, dar nimic frate, am gasit un android 2.3.7 nici pe ala. Daca pun 4.0 + Dau pe wi-fi si mi se stinge telefonul si nu se mai aprinde si trebuie sa folosesc flashtool ca sa pun o versiune de android pe el ca sa se reaprinda. Ma puteti ajuta sa gasesc o solutie? Va rog. Sa mearga wi-fi si blueuthout.

Multumesc!

1 răspuns:
| 000MadMAX000 a răspuns:

In primul rand e Sony Xperia,in al doilea rand incerca sa pui un android custom, adica neoficial, modificat, cum ar fi Cyanogen Mod, daca si cu ala iti face la fel inseamna ca telefonul are ceva defect.