| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU am un telefon Sony xperia U st25i versiune android 2.3.7 si din cate am vazut exista niste versiuni de android mai noi imi puteti spune cum trebuie sa procedez pentru a trece la o versiune mai >noua?

1 răspuns:
| StefaniaM a răspuns:

Eu știu că trebuie să mergi la system uptade(la setări, unde îti scrie si versiunea. Android).Dar ai nevoie de net pentru asta.Iar dacă nu-ţi zice nimic, vei Primi într-o zi o notificare pentru update(tot numai dacă ai net)