| Bogdan2111s a întrebat:

am vrut sa downloadez aplicatia Game Killer full si am ales un sait random si am downloadat aplicatia dar s-a instalat altceva si acum mi se instaleaza tot felul de aplicatii pe telefon si imi merge foarte greu telefonul. Am resetat telefonul l-am bagat pe calculator si i-am dat format si tot nu se sterg unele aplicatii, nu pot sa le sterg eu pentru ca nu imi apare aia de stergere, imi apare precum ar fi aplicatiile telefonului si pot doar sa le mut pe ecran.
Aplicariile care se instaleaza sunt :Go Shoping Cool Browser Sexual secrets Omni Swipe News 365 Speed Rocket. cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| SelenaAna a răspuns:

Asa am patit si eu ....si nu mai pot folosi tableta nou nouta ca se instaleaza aplicatii cu femei ....eu am formatat-o dar nu s-a rezolvat problema