| RobyTheWest a întrebat:

Acum 2 saptamani i-am dat telefonul fratelui meu mai mic sa se joace si mi-a descarcat ceva aplicatie pe care nu o pot gasi nici cum pentru a o sterge, nu stiu sigur daca e o aplicatie sau ce e pentru ca nu apare la manager aplicatii si nici daca dau search in storage nu gaseste nimic legat de ea, "aplicatia" arata ca si free swipe, fundal albastru, aplicatiile sunt in hexagoane, doar ca nu exista la mine in telefon (adica eu nu le-am instalat). Am incercat sa bag free swipe sa vad daca instaland aplicatia originala o va inlocui pe cea "fantoma" dar tot nu are efect, cu free swipe instalata atat doar ca am 2 locuri de unde pot accesa meniul (cel de la free swipe original are in hexagoane aplicatiile mele de pe telefon, celalalt doar reclame, sau imagini cu aplicatii pe care eu nu le am).

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai clean master pe telefon? Clean master are integrata functie de swipe

| Darr1u5 a răspuns:

Daca aplicatia a fost descarcata din magazin play, atunci poti intra in magazin play din meniu alegi Aplicatiile mele si acolo ai toate Aplicatiile care sunt instalate iar in "Toate" ai toate aplicatiile care au fost instalate pe dispozitiv. Te uiti care nu ti se pare cunoscuta, dai click pe ea si apoi "Dezinstaleaza".winking

| spider13 a răspuns:

Pai incearca cu aplicatia file manager poate o gasesti acolo si poti sterge sau cu o aplicatie de dezinstalat cum ar fi Easy Uninstaller si poate reusesti sa o scoti